Karbantartó :: Hotel Golden Lake Resort

Karbantartó

Karbantartó kollégát keresünk!

A Silver Invest Kft működése alatt, a szállodánk a Hotel Golden Lake Resort négy csillag superior besorolású, Balatonfüred egyik vezető szállodája..

Főbb feladatok, munkák:

Intézményünk területén található épületek, helyiségek műszaki színvonalának az ellenőrzése, megőrzéseMűködés során fellépő hibák kijavításaTervezett és eseti karbantartás elvégzéseAz épület gépházainak, gépeinek tisztán és rendben tartása
Műszaki vezető utasítása lapján, pl. gipszkarton fal felépítése, festés, hideg-meleg burkolatok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Gépész, villanyszerelő, festő, kőműves végzettségÖnálló munkavégzésBüntetlen előéletPontosság, precizitás, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Egyéb műszaki végzettségAngol alapfokMinimum 3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

Biztos munkahelyi háttérAlkalmazotti jogviszonyMunkába járással kapcsolatos költségtéríté

Személyzeti étkezés

Jelentkezni személyesen a szálloda recepcióján, vagy az alábbi e-mail címen lehet: marketing@goldenlake.hu