Front office - Revenue manager :: Hotel Golden Lake Resort

Front office - Revenue manager

Front office - Revenue manager munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

A recepció munkájának szervezése és felügyelete, a recepciós kollégák munkájának koordinálásaBiztosítja az információáramlást mind a kollégái, mind a szálloda többi részlege közöttSzámlák kezelése, kiállításaFizettetés, kasszakezelésHotel árpolitikájának magas szintű ismerete, önálló napi árazásVersenytársak árazásának nyomon követése, piaci trendek felismeréseOnline értékesítéshez köthető csatornák ismerete, kezelésePromóciós javallatok, kapcsolatfelvétel új OTA-kkal, promóciók beállítása, figyelemmel kíséréseFoglalások ellenőrzéseA management munkájának segítéseAdminisztrációs feladatok, vendégpanaszok kezeléseE-mailek, telefonok kezelése, árajánlatok készítése

Álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség3-5 éves szakmai tapasztalatAngol nyelv ismerete, más idegen nyelv használata előnyt jelentHostware szállodai program és D-Edge magas szintű ismerete és napi használataTerhelhetőség, precizitás, pontosság és alaposságÖnálló, rendszerezett, felelősségteljes munkavégzésKiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyarántKifogástalan megjelenés, ápoltságVezetői készségKedves, barátságos és vendégközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőségVersenyképes fizetésMunkába járási támogatásSzemélyzeti étkezésLakhatási lehetőség

Önéletrajzzal személyesen a hotel recepcióján, vagy az alábbi e-mail címen: marketing@goldenlake.hu